Platforma szkoleniowa

e-learning to ogół procesów związanych z uczeniem się i nauczaniem za pośrednictwem internetu, komputerów lub/i urządzeń typu smartfony i tablety. Można wprost powiedzieć, że jest to przekazanie wiedzy na odległość.
Przygotowanie treści szkoleniowych posiadając odpowiednie narzędzia jest czynnością pracochłonną, ale nie trudną. Osoba specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń, a nie znająca się na systemach do prowadzenia kursów e-learningowych, będzie mogła wykorzystać portal szkolenia24.org w prowadzeniu kursów, ale również dostępu do materiałów ze szkoleń stacjonarnych.
Szkolenia24.org to gotowe rozwiązanie. Kursanci – chcąc z korzystać z konkretnego szkolenia mogą się samodzielnie na nie zapisać podając kod otrzymany od wykładowcy. Sprawy techniczne są całkowicie oddzielone – nimi zajmują się administratorzy.
Szkolenia24.org bazują na sprawdzonym systemem do e-learningu - moodle. To system do zdalnego nauczania i uczenia się. Przypomina systemy blogowe z dodatkowymi specjalistycznymi narzędziami.

Co nas wyróżnia?

Model biznesowy

• Model biznesowy, w którym płacisz za miejsce na platformie. Opłata jest abonamentem rocznym. W przypadku pakietu standard koszt roczny jednego kursu to tylko 50zł brutto.

Dla kogo?

• Dla Firm, wykładowców, autorów – portal dedykowany jest dla firm i osób prowadzących szkolenie. Nie ma znaczenia, czy reprezentujesz dużą firmę, czy jesteś samodzielnym wykładowcą – osobą prowadzącą szkolenia. Dla wszystkich wystawiamy faktury VAT.

Klient - kursant

• Klient – rejestracja na platformie odbywa się w 100% automatycznie. System automatycznie pozwala na odzyskiwanie haseł (najczęstszy problem użytkownika). Osoba prowadząca szkolenie przekazuje klientowi klucz do kursu pozwalając mu na samodzielne zapisanie się.

Kursy

• W wersji standard do dyspozycji masz 10 kursów – które cały czas możesz modyfikować, kasować zawartość jak również usuwać uczestników, tworzyć nową zawartość.

subdomena

• Posiadając wersję standard możesz podać swojemu klientowi wprost adres swojej strony. Tworzymy subdomenę w formacie: nazwa.szkolenia24.org , która wprost przenosi Twoich klientów do Twoich kursów.

Odnowienie

• Każda firma lub osoba posiadająca konto wykładowcy otrzyma 30 dni przed końcem usługi powiadomienie o odnowieniu usługi z 20% rabatem.